| Specificații | |
| Tip racire (activa/pasiva) | Activa |
| Altele | Sursa recomandata - 600 W Dimensiuni: 302 x 114 x 50 mm |
| Radiator | Da |
| Cooler | Da |
| Conectivitate | 3 x DisplayPort, 1 x HDMI |
| Conector Alimentare | 1 x 8 pin |
| Conector HDMI | 1 x HDMI 2.1 |
| Suport DirectX (versiune) | 12 Ultimate |
| Conector DisplayPort | 3 x DisplayPort 2.1 |
| Suport OpenGL (versiune) | 4.6 |
| BUS memorie | 256 b |
| Capacitate | 16 GB |
| Serie | AMD Radeon RX 7000 |
| Chipset | AMD |
| Frecventa procesor (MHz) | 2539 MHz 2810 MHz |
| Culoare | Negru |
| Tehnologie | Freesync Vulkan AMD FidelityFX Super Resolution (FSR) AMD Software: Adrenalin Edition AMD Radeon Anti-Lag AMD RDNA3 Architecture |
| Tip placa | Gaming |
| Procesor Video | AMD Radeon RX 7600 XT |
| Rezolutie maxima | 7680 x 4320 |
| Tip memorie | GDDR6 |
| Slot | PCI Express 4.0 |
| Brand | XFX |
Prețul pe eMAG »
