| Specificații | |
| Diametru disc | 13 mm |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Interval viteza (rpm) | 10000 - 30000 |
| Viteza maxima (rpm) | 30000 |
| Putere | 650 W |
| Suprafata lucru | Metal |
| Tip lucrare | Profesional |
| Culoare | Gri Albastru |
| Tip alimentare | La retea |
| Continut pachet | 1 x Polizor 1 x Bucsa elastica 1 x cheie 13 mm 1 x cheie 19 mm |
| Tip produs | Unghiular |
| Brand | Bosch Professional |
Vezi pe eMAG »
