Părerile cumpărătorilor despre Polizor Einhell 4430960
Polizorul unghiular Einhell TC-AG 115/1 este un produs de calitate, apreciat pentru performanța sa. Cu o putere de 750W și o turație de 12.000 RPM, acest polizor de 115mm este considerat foarte bun pentru utilizare în gospodărie. Utilizatorii laudă calitatea construcției și fiabilitatea produsului, menționând că firma Einhell nu se dezminte în fabricarea unor produse de calitate. Prețul accesibil este un alt avantaj menționat, făcând din acest polizor o achiziție recomandată pentru lucrări casnice.
Utilizatorii au apreciat:
- Foarte bun pentru utilizare în gospodărie
- Calitate bună a construcției
- Fiabilitate ridicată
- Preț foarte accesibil
- Marca Einhell cunoscută pentru produse de calitate
Date generate folosind A.I. având ca sursă părerile utilizatorilor eMag.ro
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Adancime taiere | 22 mm |
| Latime | 142 mm |
| Lungime | 319 mm |
| Greutate | 5.01 Kg |
| Diametru disc | 115 mm |
| Nivel zgomot | 96 dB |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Viteza maxima (rpm) | 12000 |
| Putere | 750 W |
| Culoare | Rosu Negru |
| Functii | Maner reglabil |
| Continut pachet | Polizor unghiular |
| Suprafata lucru | Toate suprafetele |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip lucrare | Hobby |
| Tip produs | Unghiular |
| Brand | Einhell |
Verifică stocul pe eMAG »
