Părerile cumpărătorilor despre Polizor Extol 410130
Polizorul dublu de banc Extol 410130 de 350W cu discuri de 200mm este apreciat pentru performanța sa. Nu are joc la pietre și este puternic. Este silențios comparativ cu altele. Livrarea rapidă este un plus. Recomandat pentru uz general. În ansamblu, își face treaba bine.
Utilizatorii au apreciat:
- Fără joc la pietre.
- Puternic și silențios.
- Livrare rapidă.
Date generate folosind A.I. având ca sursă părerile utilizatorilor eMag.ro
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Greutate | 11 Kg |
| Diametru disc | 200 mm |
| Nivel zgomot | 75.6 dB |
| Viteza maxima (rpm) | 2950 |
| Culoare | Verde |
| Putere | 350 W |
| Continut pachet | 1 x rasnita duala |
| Brand | Extol |
| Tip produs | De banc |
| Tip lucrare | Hobby |
| Tip alimentare | La retea |
| Suprafata lucru | Metal |
Verifică stocul pe eMAG »
