| Specificații | |
| Diametru disc | 150 mm |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Interval viteza (rpm) | 4.000 - 8.600 rpm |
| Putere | 1400 W |
| Viteza maxima (rpm) | 8600 |
| Functii | Maner reglabil |
| Continut pachet | Polizor unghiular Maner lateral |
| Suprafata lucru | Toate suprafetele |
| Tip lucrare | Hobby |
| Culoare | Verde Negru |
| Brand | Fieldmann |
| Tip produs | Unghiular |
| Tip alimentare | La retea |
Verifică stocul pe eMAG »
