| Specificații | |
| Greutate | 4.6 Kg |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Nivel zgomot | 104 dB |
| Viteza maxima (rpm) | 6000 |
| Putere | 2200 W |
| Culoare | Albastru |
| Tip alimentare | La retea |
| Brand | Hyundai |
| Tip produs | Unghiular |
| Tip lucrare | Hobby |
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Greutate | 4.6 Kg |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Nivel zgomot | 104 dB |
| Viteza maxima (rpm) | 6000 |
| Putere | 2200 W |
| Culoare | Albastru |
| Tip alimentare | La retea |
| Brand | Hyundai |
| Tip produs | Unghiular |
| Tip lucrare | Hobby |