| Specificații | |
| Lungime cablu | 2 m |
| Greutate | 12.5 Kg |
| Diametru disc | 150 mm 200 mm |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Viteza maxima (rpm) | 2950 |
| Continut pachet | Protectie pentru ochi Lampa de lucru 3v, 3w |
| Culoare | Galben |
| Putere | 350 W |
| Suprafata lucru | Metal |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip lucrare | Semiprofesional |
| Tip produs | De banc |
| Brand | POWERplus |
Prețul pe eMAG »
