| Specificații | |
| Culoare | Alb |
| Greutate | 240 g |
| Inaltime | 16 mm |
| Latime | 68 mm |
| Functii | Incarcare rapida |
| Lungime | 144 mm |
| Conectivitate | USB USB-C |
| Functii protectie | Scurtcircuit Supraincalzire |
| Amperaj iesire | 3 A |
| Numar porturi USB | 2 |
| Continut pachet | 1 x Acumulator extern |
| Voltaj iesire | 5 V 9 V 12 V |
| Capacitate | 1000 mAh |
| Model compatibil | Universal |
| Brand compatibil | Universal |
| Brand | Canyon |
Vezi pe eMAG »
