| Specificații | |
| Latime | 1.5 cm |
| Lungime | 6.5 cm |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 116 g |
| Conectivitate | USB MicroUSB |
| Material | Plastic |
| Continut pachet | 1 x Acumulator extern |
| Numar porturi USB | 3 |
| Amperaj iesire | 2.1 A |
| Brand compatibil | Universal |
| Voltaj iesire | 5 V |
| Capacitate | 5000 mAh |
| Model compatibil | Universal |
| Brand | Celly |
| Inaltime | 10 cm |
Prețul pe eMAG »
