| Specificații | |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 231 g |
| Inaltime | 40 mm |
| Latime | 75 mm |
| Functii | Afisaj LED |
| Lungime | 145 mm |
| Conectivitate | USB MicroUSB USB-C |
| Continut pachet | 1 x Acumulator extern |
| Numar porturi USB | 2 |
| Amperaj iesire | 2 A |
| Capacitate | 10000 mAh |
| Brand compatibil | Universal |
| Model compatibil | Universal |
| Brand | Dudao |
Prețul pe eMAG »
