| Specificații | |
| Culoare | Alb |
| Conectivitate | Wireless USB-C |
| Greutate | 138 g |
| Continut pachet | 1 x Acumulator extern |
| Functii | PD |
| Capacitate | 6000 mAh |
| Model compatibil | Universal |
| Brand compatibil | Universal |
| Brand | JOYROOM |
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Culoare | Alb |
| Conectivitate | Wireless USB-C |
| Greutate | 138 g |
| Continut pachet | 1 x Acumulator extern |
| Functii | PD |
| Capacitate | 6000 mAh |
| Model compatibil | Universal |
| Brand compatibil | Universal |
| Brand | JOYROOM |