| Specificații | |
| Inaltime | 16.44 mm |
| Latime | 64 mm |
| Culoare | Negru |
| Lungime | 98 mm |
| Conectivitate | Wireless USB-C |
| Continut pachet | 1 x Acumulator extern |
| Functii | Wireless charging MagSafe PD 20W |
| Numar porturi USB | 1 |
| Amperaj iesire | 1.67 A 3 A |
| Voltaj iesire | 5 V 9 V 12 V |
| Capacitate | 5000 mAh |
| Model compatibil | Universal |
| Brand compatibil | Universal |
| Brand | Wonder |
| Greutate | 147 g |
Vezi oferta »
