Părerile cumpărătorilor despre Prăjitor Heinner HTP-800BKR
Prăjitorul de pâine Heinner Wassay 800 HTP-800BKR este ieftin și funcțional, dar cu cablu scurt. Prăjește uniform, dar uneori neuniform. Miros inițial neplăcut. Ușor de curățat cu tavită. Recomandat pentru uz casnic simplu. Calitate medie.
Utilizatorii au apreciat:
- Prăjește uniform.
- Ușor de curățat.
- Raport calitate-preț bun.
- Funcții decongelare și reîncălzire.
- Design deosebit.
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Cablu foarte scurt.
- Prăjește neuniform.
- Miros insuportabil inițial.
- Se mișcă enervant.
- Plastic ieftin.
Date generate folosind A.I. având ca sursă părerile utilizatorilor eMag.ro
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Latime | 170 mm |
| Inaltime | 193 mm |
| Culoare | Rosu Negru |
| Accesorii incluse | Tava firmituri detasabila |
| Functii | Decongelare Centrare automata Reincalzire Anulare |
| Putere | 800 W |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Brand | Heinner |
| Utilizare | Rezidential |
| Numar de felii | 2 |
| Trepte de prajire | 7 |
| Lungime | 284 mm |
| Greutate | 1.09 Kg |
Mai multe detalii »
