| Specificații | |
| Greutate | 7.9 Kg |
| Lungime | 315 mm |
| Latime | 315 mm |
| Inaltime | 565 mm |
| Flux de aer | 442 m³/h |
| Nivel zgomot | 17 dB 49 dB |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 40 m² |
| Tip filtru | Carbon HEPA |
| Culoare | Titan Grey |
| Utilizat pentru | Purificare |
| Brand | Electrolux |
| Tip montare | De sine statator |
Vezi pe eMAG »
