| Specificații | |
| Latime | 22 cm |
| Inaltime | 37.5 cm |
| Lungime cablu | 1.2 m |
| Lungime | 26 cm |
| Capacitate blender | 1 l |
| Rotatii motor | 17000 rpm |
| Capacitate bol | 2.3 l |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Trepte de viteza | 2 |
| Material carcasa | Plastic |
| Putere | 800 W |
| Culoare | Alb Gri |
| Accesorii incluse | Disc feliere Recipient blender Disc radere |
| Functii principale | Feliere Mixare |
| Utilizare | Rezidential |
| Material bol | Plastic |
| Caracteristici cheie | Sistem anti-alunecare Pulse |
| Tip | Clasic |
| Brand | BOSCH |
| Greutate | 3.46 Kg |
Verifică stocul pe eMAG »
