| Specificații | |
| Latime | 22.5 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Greutate | 11.5 Kg |
| Capacitate aluat | 1.6 l |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Trepte de viteza | 10 |
| Capacitate bol | 7 l |
| Culoare | Alb |
| Material carcasa | Metal |
| Putere | 1200 W |
| Continut pachet | 1 x Robot bucatarie |
| Accesorii incluse | Accesoriu framantare Accesoriu amestecare Accessoriu tel Capac protectie bol |
| Caracteristici cheie | Timer Lavabil in masina de spalat vase Turbo |
| Tip | Kitchen machine |
| Functii principale | Framantare Mixare Mixare oua |
| Utilizare | Rezidential |
| Material bol | Inox |
| Brand | Kenwood |
| Inaltime | 37 cm |
Prețul pe eMAG »
