| Specificații | |
| Lungime | 36.5 cm |
| Greutate | 8.2 Kg |
| Lungime cablu | 120 cm |
| Inaltime | 33.5 cm |
| Latime | 22 cm |
| Trepte de viteza | 8 |
| Capacitate bol | 4.5 l |
| Capacitate aluat | 4.5 l |
| Nivel zgomot | 85 dB |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Continut pachet | 1x Robot de bucatarie 2 x toppinguri pentru carnati 2 x sticla Tritan 4 x discuri 1 recipient de 1,25 l 1 x bol de framantare |
| Putere | 1000 W |
| Culoare | Sampanie |
| Accesorii incluse | Accesoriu framantare Disc feliere Accesoriu de tocat carne Recipient blender Accessoriu tel Accesoriu pentru carnati |
| Caracteristici cheie | Sistem anti-alunecare Pulse |
| Material bol | Inox |
| Functii principale | Blender Tocare Feliere Mixare Macinare Mixare oua |
| Utilizare | Rezidential |
| Material carcasa | Metal |
| Tip | Kitchen machine |
| Brand | Sencor |
Verifică stocul pe eMAG »
