| Specificații | |
| Securitate | WPA & WPA2 (Wi-Fi Protected Access) |
| Alimentare | 5V / 0.6A |
| Porturi WAN | 1 |
| Rata de transfer Ethernet (Mbps) | 100 MB/s |
| Antena | 2 x 5dBi |
| Frecventa | 2.4 GHz |
| Rata de transfer WI-FI (Mbps) | 300 MB/s |
| Standard Wi-Fi | IEEE 802.11n IEEE 802.11b IEEE 802.11g |
| Porturi LAN | 2 |
| Tip produs | Router |
| Brand | Mercusys |
Verifică stocul pe eMAG »
