| Specificații | |
| Securitate | WPA2-PSK WPA3-SAE/WPA2-PSK |
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Altele | Port Forwarding Control Parental |
| Tehnologie | Guest Network MU-MIMO OFDMA Beamforming IPv6 Smart Power Saving |
| Dimensiuni (mm) | 238.9 x 144.3 x 40.3 mm |
| Port USB | Nu |
| Culoare | Negru |
| Alimentare | 100-240 V / 50-60 Hz |
| Continut pachet | 1 x Alimentator 1 x Cablu Ethernet 1 x Router Wireless |
| Rata de transfer WI-FI (Mbps) | 300 MB/s 1201 MB/s |
| Frecventa | 2.4 GHz 5 GHz |
| Antena | 5 x antene externe 6dBi |
| Rata de transfer Ethernet (Mbps) | 1000 MB/s |
| Porturi WAN | 1 x WAN |
| Brand | Tenda |
| Tip produs | Router |
| Porturi LAN | 3 x LAN |
Verifică stocul pe eMAG »
