| Specificații | |
| Lungime | 23.8 cm |
| Latime | 23.4 cm |
| Inaltime | 10.5 cm |
| Greutate | 1.2 Kg |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Functii | Sistem blocare Indicator luminos Placi Antiaderente |
| Putere | 700 W |
| Continut pachet | 1 x Sandwich maker |
| Culoare | Rosa |
| Capacitate | 4 sandwich-uri |
| Material placi | Teflon |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip produs | Sandwich-maker |
| Tip placi | Sandwich |
| Material | Inox |
| Brand | Sencor |
| Lungime cablu | 0.75 m |
Verifică stocul pe eMAG »
