Părerile cumpărătorilor despre Scarificator Einhell 3405571
Rola scarificator Einhell 3405571 este un accesoriu pentru modelul EInhell GE-SC 35 Li. Are o lățime de lucru de 35 cm și este echipată cu 16 cuțite. Conform recenziei, produsul este versatil și poate fi folosit și în alte scopuri decât cel principal.
Utilizatorii au apreciat:
- Multifuncțional, poate fi folosit în diverse scopuri
- Livrare bună
Date generate folosind A.I. având ca sursă părerile utilizatorilor eMag.ro
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Culoare | Negru |
| Numar dinti | 16 |
| Continut pachet | 1 x Rola scarificator |
| Tip lucrare | Hobby |
| Tip motor | Fara motor |
| Brand | Einhell |
| Latime de lucru | 350 mm |
| Lungime | 395 mm |
| Latime | 105 mm |
| Inaltime | 85 mm |
Mai multe detalii »
