| Specificații | |
| Latime | 22.65 cm |
| Lungime | 22.65 cm |
| Gama de frecvente FM | 87.5 - 108 MHz |
| Tuner | FM |
| Putere RMS totala | 40 W |
| Functii | Karaoke Party Lights |
| Formate audio suportate | MP3 WMA FLAC WAV |
| Tehnologie | Wireless |
| Culoare | Negru |
| Tip mediu de redare | Memorie USB AUX |
| Continut pachet | 1 x Telecomanda 1 x Cablu Incarcare 1 x Boxa portabila 1 x Cablu AUX |
| Conectori | 1 x USB 1 x Aux in 1 x Mic in |
| Impedanta iesire | 4 Ω |
| Numar canale | 2 |
| Utilizare | Uz casnic |
| Conectivitate | Bluetooth USB AUX |
| Tip | Standard |
| Brand | AKAI |
| Tip produs | Sistem audio |
| Inaltime | 47 cm |
| Greutate | 2.98 Kg |
Verifică stocul pe eMAG »
