| Specificații | |
| Tehnologie | Smart |
| Functii | GPS Ceas Cronometru Vreme Notificari Control muzica Ciclu menstrual Memento hidratare Memento miscare |
| Activitate monitorizata | Distanta parcursa Ritm cardiac Pedometru Somn Arderea caloriilor Oxigen sange Stres |
| Tip baterie | Litiu-Polimer-Akku |
| Autonomie | 144 h |
| Stil display | Rotund |
| Dimensiune display | 1.09 inch |
| Tip display | LCD |
| Display | Digital |
| Greutate | 34 g |
| Lungime bratara | 23.1 cm |
| Latime curea/bratara | 20 mm |
| Continut pachet | 1 x Smartwatch |
| Brand compatibil | Universal |
| Model compatibil | Universal |
| Conectivitate | Bluetooth 5.1 |
| Material curea/bratara | Silicon |
| Culoare curea/bratara | Gri |
| Material carcasa | Aliaj de aluminiu |
| Culoare carcasa | Gri |
| Sistem de operare compatibil | Universal |
| Stil | Casual |
| Sistem inchidere | Curea |
| Detalii | Timp de incarcare: 1:30 ore |
| Brand | Hama |
Verifică stocul pe eMAG »
