| Specificații | |
| Compatibilitate | Linux Mac OS NetWare UNIX |
| Montare in rack | Da |
| Alimentare | 100 - 240 V AC, 50/60 Hz |
| Altele | Tabel de adrese MAC: 16K |
| Management | Web-based GUI and CLI management |
| Securitate | 802.1x Broadcast/Multicast/Unicast Storm Control IP-MAC-Port Binding Dos Defend Legarea portului IPv6-MAC Securitate statica / dinamica a porturilor Control acces IP / Port / MAC AAA (inclusiv TACACS +) Izolarea portului Administrare web securizata prin HTTPS cu SSLv3 / TLS 1.2 Gestionarea Command Line Interface (CLI) cu SSHv1 / SSHv2 |
| Standarde | 802.1d |
| Dimensiune (mm) | 440 x 180 x 44 mm |
| Rutare IP | IPv4 IPv6 |
| Putere consumata (W) | 23.6 |
| Porturi | 4 x SFP+ 24 x RJ45 |
| Brand | TP-LINK |
Vezi pe eMAG »
Produse similare la preț apropiat
1299 lei
+ 30%
Switch eKitEngine HUAWEI S310-24T4S 24 x 10/100/1000BASE-T ports, 4 x GE SFP ports | AC power supply
Vezi pe eMAG »
