| Specificații | |
| Securitate | Protectie ESD/EMP - Aer: ± 16 kV, Contact: ± 12 kV |
| Dimensiune (mm) | 442.4 x 399.6 x 43.7 mm |
| Standarde | ETSI300-019-1.4 60W PoE++ IEEE 802.3bt, (Pair A 1, 2+; 3, 6-) (Pair B 4 , 5+; 7, 8-) PoE+ IEEE 802.3af/at (Pins 1, 2+; 3, 6-) |
| Greutate | 6.25 Kg |
| Alimentare | 100-240VAC, 50/60 Hz |
| Uplink | Da |
| Management | Da Ethernet In-Band |
| Putere consumata (W) | 60W (excluzand outputul PoE |
| Brand | Ubiquiti |
| Porturi | 48 x RJ-45 10/100/1000 Mbps 4 x 1/10G SFP+ |
Verifică stocul pe eMAG »
