Părerile cumpărătorilor despre Tabletă OPPO PadNeo
Tableta OPPO Pad Neo este un dispozitiv performant cu un ecran generos de 12.7 inch, 8GB RAM și 128GB spațiu de stocare. Oferă conectivitate Wi-Fi și 4G pentru utilizare în deplasare. Utilizatorii apreciază calitatea imaginii, autonomia bateriei și fluiditatea în funcționare. Tableta este potrivită atât pentru consum media cât și pentru aplicații de productivitate. Un aspect de luat în considerare este încărcarea, care se realizează optim cu încărcătorul original Oppo de 35W.
Utilizatorii au apreciat:
- Imagine de foarte bună calitate
- Baterie cu autonomie mare
- Performanță bună, se mișcă foarte fluid
- Ecran generos de 12.7 inch
- Conectivitate completă (Wi-Fi + 4G)
- Bună pentru aplicații precum Pocketbook
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Se încarcă greu cu încărcătoare non-Oppo
- Necesită încărcător Oppo de 35W pentru încărcare optimă
Date generate folosind A.I. având ca sursă părerile utilizatorilor eMag.ro
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Redare video | Full HD |
| Rezolutie camera frontala | 8 Mpx |
| Wireless | 802.11a/b/g/n |
| Rezolutie camera principala | 8 Mpx |
| Capacitate acumulator | 8000 mAh |
| Porturi | USB type C |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Capacitate stocare | 128 GB |
| Capacitate memorie | 8 GB |
| Tip memorie | LPDDR4X |
| Numar culori | 16.7 M |
| Rezolutie | 2408 x 1720 |
| Diagonala display | 11.4 inch |
| Tehnologie display | LCD LED |
| Producator chipset video | ARM Mali-G57 |
| Model procesor | MediaTek Helio G99 |
| Numar nuclee | 8 |
| Producator procesor | MediaTek |
| Functii | Face Unlock |
| Greutate | 538 g |
| Grosime | 0.689 cm |
| Culoare | Gri |
| Inaltime | 25.51 cm |
| Latime | 18.8 cm |
| Continut pachet | 1 x Tableta 1 x Incarcator 1 x Cablu de date |
| Sistem de operare | Android |
| Tehnologie | Bluetooth 4G Wi-Fi GPS GLONASS Galileo |
| Senzori | Lumina Giroscop Geomagnetic Hall Acceleratie |
| Conectivitate | Cu SIM |
| Brand | OPPO |
Vezi pe eMAG »
