| Specificații | |
| Continut pachet | Cablu alimentare Telecomanda Manual utilizare |
| Greutate cutie | 37.8 Kg |
| Dimensiune cutie | 2381 x 316 x 1033 mm |
| Consum anual energie | 300 kWh |
| Greutate cu stand | 11.5 Kg |
| Consum energie electrica | 300 W |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa F |
| Putere consumata in stand-by | 0.5 W |
| Conectivitate wireless | Bluetooth Wi-Fi |
| Putere difuzoare integrate | 30 W |
| Subwoofer integrat | Nu |
| Sistem audio | 2 |
| Tuner digital integrat | DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
| Tehnologii audio | NICAM Stereo Dolby Atmos |
| Rata de refresh | 60 Hz |
| Tip tehnologie HDR | HDR 10 HLG |
| Rezolutie | 3840 x 2160 |
| Versiune sistem operare | U4.0 AI |
| Interfata | 1 x RJ-45 2 x USB 2.0 1 x S/PDIF 2 x RF 4 x HDMI 2.0 |
| Format display | Plat |
| Sistem de operare | VIDAA |
| Aplicatii Video Streaming | YouTube Netflix Rakuten TV Amazon Prime |
| Culoare | Negru |
| Claritate imagine | 4K |
| Tehnologie speciala | HDR |
| Tip TV | Smart TV |
| Diagonala display | 254 cm |
| Brand | Hisense |
Vezi oferta »
