| Specificații | |
| Continut pachet | Cablu alimentare Telecomanda Manual utilizare |
| Compatibilitate VESA | 400 x 400 |
| Greutate cutie | 47.7 Kg |
| Dimensiune cutie | 1688 x 193 x 1055 mm |
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Consum energie electrica / 1000 ore | 110 kWh |
| Consum energie electrica in modul HDR/ 1000 ore | 250 kWh |
| Putere consumata in stand-by | 0.5 W |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa F |
| Dimensiune cu stand | 1494 x 345 x 913 mm |
| Dimensiune fara stand | 1494 x 47 x 840 mm |
| Greutate cu stand | 35.9 Kg |
| Tehnologii audio | Dolby Atmos |
| Conectivitate wireless | Wi-Fi |
| Sistem audio | 2 |
| Putere difuzoare integrate | 30 W |
| Tuner digital integrat | DVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
| Rata de refresh | 144 Hz |
| Tip tehnologie HDR | HDR 10 HDR 10+ HLG |
| Tehnologii imagine | Local Dimming Quantum Dot Color Dolby Vision IQ D-LED |
| Functii gaming | VRR (Variable Refresh Rate) ALLM (Auto Low Latency Mode) |
| Rezolutie | 3840 x 2160 |
| Versiune sistem operare | U7.0 |
| Tip procesor | Hi-View Engine |
| Caracteristici cheie | Screen Mirroring |
| Aplicatii Video Streaming | YouTube Netflix Amazon Prime Disney+ |
| Sistem de operare | VIDAA |
| Format display | Plat |
| Interfata | USB 2.0 USB 3.0 1 x Jack 3.5 mm CI+ slot 1 x AV 2 x RF 4 x HDMI 2.1 |
| Culoare | Negru |
| Claritate imagine | 4K |
| Brand | Hisense |
| Diagonala display | 164 cm |
| Tip TV | Smart TV |
| Tehnologie display | ULED |
| Tehnologie speciala | UHD |
Verifică stocul pe eMAG »
Produse similare la preț apropiat
10037 lei
+ 12%
Televizor SAMSUNG MiniLED Neo QLED 75QN90F, 189 cm, Smart, 4K Ultra HD, 100 Hz, Clasa E (Model 2025)
Verifică stocul pe eMAG »
