Părerile cumpărătorilor despre Televizor Kivi 55U730QB
Televizorul KIVI LED 65U730QB este un Smart Android TV cu rezoluție 4K Ultra HD și o diagonală de 165 cm. Există o singură recenzie care îl descrie ca fiind excelent și cel mai bun TV Android achiziționat de utilizator. Din lipsa mai multor recenzii, nu se pot extrage informații detaliate despre performanțele specifice ale acestui model.
Utilizatorii au apreciat:
- Considerat excelent de utilizator
- Sistem Android TV bun
Date generate folosind A.I. având ca sursă părerile utilizatorilor eMag.ro
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Compatibilitate VESA | 300 x 300 |
| Greutate cu stand | 15.2 Kg |
| Greutate fara stand | 13.1 Kg |
| Dimensiune cutie | 1335 x 126 x 800 mm |
| Continut pachet | Cablu alimentare Telecomanda Manual utilizare |
| Dimensiune fara stand | 1228 x 73 x 711 mm |
| Consum energie electrica / 1000 ore | 82 kWh |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa G |
| Consum energie electrica in modul HDR/ 1000 ore | 84 kWh |
| Dimensiune cu stand | 1228 x 299 x 763 mm |
| Consum energie electrica | 161 W |
| Standard Wi-Fi | 802.11 ac |
| Subwoofer integrat | Nu |
| Conectivitate wireless | Bluetooth Wi-Fi |
| Sistem audio | 2 |
| Putere difuzoare integrate | 20 W |
| Tuner digital integrat | DVB-C DVB-T DVB-T2 |
| Tehnologii audio | Dolby Audio Auto volume control Procesor SRC Sound Surround |
| Tehnologii imagine | Direct LED Digital Noise Reduction Blue Stretch HDR MEMC MPEG Noise reduction Adaptive luma control PC Mode Super Contrast Control Low Blue Light Max Vivid Ultra clear Flesh Tone DI Film Mode Color tuner White balance tuner |
| Rata de refresh | 60 Hz |
| Rezolutie | 3840 x 2160 |
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
| Capacitate stocare | 8 GB |
| Tip procesor | Quad core |
| Versiune sistem operare | Android TV 11 |
| Aplicatii Video Streaming | YouTube Netflix Amazon Prime |
| Caracteristici cheie | Comenzi vocale Asistent vocal inteligent Chromecast incorporat |
| Mirroring | Android |
| Asistent vocal inteligent | Google assistant ready |
| Sistem de operare | Android |
| Tehnologie speciala | UHD |
| Format display | Plat |
| Interfata | 1 x RJ-45 2 x USB 2.0 3 x HDMI 1 x Optical Audio Output |
| Culoare | Negru |
| Claritate imagine | 4K |
| Tehnologie display | LED |
| Tip TV | Smart TV |
| Diagonala display | 140 cm |
| Brand | Kivi |
Vezi pe eMAG »
