| Specificații | |
| Compatibilitate VESA | 100 x 100 |
| Continut pachet | Cablu alimentare Telecomanda Manual utilizare |
| Greutate cutie | 14 Kg |
| Dimensiune cutie | 1085 x 165 x 710 mm |
| Greutate fara stand | 7.5 Kg |
| Greutate cu stand | 11 Kg |
| Consum energie electrica | 51 W |
| Dimensiune cu stand | 964 x 221 x 614 mm |
| Dimensiune fara stand | 964 x 68 x 560 mm |
| Subwoofer integrat | Nu |
| Conectivitate wireless | Bluetooth Wi-Fi |
| Consum energie electrica / 1000 ore | 51 kWh |
| Consum energie electrica in modul HDR/ 1000 ore | 92 kWh |
| Tehnologii imagine | UHD Dimming High Contrast Filmmaker Mode |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa F |
| Putere consumata in stand-by | 0.5 W |
| Tip tehnologie HDR | HDR 10 HLG Dolby Vision |
| Putere difuzoare integrate | 20 W |
| Sistem audio | 2 |
| Rata de refresh | 60 Hz |
| Tehnologii audio | Dolby Atmos Surround Sound |
| Tuner digital integrat | DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
| Tip procesor | 4K Colour Engine |
| Rezolutie | 3840 x 2160 |
| Caracteristici cheie | Comenzi vocale Asistent vocal inteligent Chromecast incorporat |
| Asistent vocal inteligent | Google assistant built in Google assistant ready |
| Mirroring | Android |
| Aplicatii Video Streaming | YouTube Netflix Amazon Prime Disney+ |
| Sistem de operare | Google TV |
| Format display | Plat |
| Interfata | 1 x RJ-45 2 x USB 2.0 3 x HDMI 1 x Jack 3.5 mm CI+ slot 1 x Digital Optical Out |
| Culoare | Negru |
| Claritate imagine | 4K |
| Tehnologie speciala | UHD |
| Tip TV | Smart TV |
| Tehnologie display | LED |
| Brand | Panasonic |
| Diagonala display | 106 cm |
Verifică stocul pe eMAG »
