Părerile cumpărătorilor despre Televizor Samsung QE75QN800DTXXH
Televizorul Samsung MiniLED Neo QLED 65QN800D este un model premium din 2024 cu diagonală de 163 cm și rezoluție 8K. Există o singură recenzie care menționează că, deși este recomandat, calitatea imaginii lasă de dorit. Nu există suficiente detalii pentru a face o analiză completă a produsului.
Utilizatorii au apreciat:
- Rezoluție 8K pentru detalii extraordinare
- Tehnologie MiniLED pentru contrast îmbunătățit
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Calitatea imaginii sub așteptări conform unicei recenzii
Date generate folosind A.I. având ca sursă părerile utilizatorilor eMag.ro
Prețul pe eMAG »
| Specificații | |
| Compatibilitate VESA | 400 x 400 |
| Continut pachet | Cablu alimentare Telecomanda Cablu One Connect Attachable Slim One Connect |
| Dimensiune cutie | 1844 x 1124 x 191 mm |
| Greutate cutie | 57 Kg |
| Greutate fara stand | 31.9 Kg |
| Greutate cu stand | 43.7 Kg |
| Dimensiune fara stand | 166.83 x 1.76 x 95.56 mm |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa G |
| Dimensiune cu stand | 166.83 x 28.64 x 102.38 mm |
| Putere consumata in stand-by | 0.5 W |
| Tehnologii imagine | AI 8K Upscaling Quantum Matrix Technology Pro FreeSync Premium Pro Real Depth Enhancer AI Motion Enhancer NEO Quantum HDR 8K+ Auto HDR Remastering |
| Functii gaming | ALLM (Auto Low Latency Mode) HGiG Game Bar Super Ultra Wide Game View |
| Standard Wi-Fi | 802.11 ax |
| Consum energie electrica / 1000 ore | 138 kWh |
| Conectivitate wireless | Bluetooth Wi-Fi |
| Subwoofer integrat | Da |
| Putere difuzoare integrate | 70 W |
| Sistem audio | 4.2 |
| Tehnologii audio | Dolby Atmos Audio Pre-selection Descriptor Q-Symphony Buds Auto Switch QTS+ 360 Audio Adaptive Sound Pro |
| Rata de refresh | 100 Hz 165 Hz |
| Tuner digital integrat | DVB-C DVB-S2 DVB-T2 |
| Tip procesor | NQ8 AI Gen2 Processor |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Rezolutie | 3840 x 2160 |
| Tip tehnologie HDR | HDR 10+ Quantum HDR |
| Caracteristici cheie | Asistent vocal inteligent Tap View Multi View Q-Symphony |
| Mirroring | iOS Android |
| Asistent vocal inteligent | Bixby |
| Sistem de operare | Tizen |
| Aplicatii Video Streaming | YouTube Netflix Rakuten TV Amazon Prime Disney+ HBO Max Antena Play Voyo SkyShowtime |
| Format display | Plat |
| Interfata | 1 x RJ-45 1 x USB-C 4 x HDMI 3 x USB CI+ slot 1 x Digital Optical Out |
| Culoare | Negru |
| An aparitie | 2024 |
| Claritate imagine | 8K |
| Tehnologie speciala | NEO QLED Mini LED |
| Tip TV | Smart TV |
| Tehnologie display | QLED |
| Diagonala display | 189 cm |
| Brand | Samsung |
Prețul pe eMAG »
