| Specificații | |
| Continut pachet | Baterii Cablu alimentare Telecomanda |
| Dimensiune cutie | 1045 x 125 x 620 mm |
| Greutate cu stand | 6.2 Kg |
| Dimensiune cu stand | 955 x 207 x 600 mm |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa F |
| Consum energie electrica | 90 W |
| Putere consumata in stand-by | 0.5 W |
| Consum energie electrica / 1000 ore | 45 kWh |
| Conectivitate wireless | Wi-Fi |
| Putere difuzoare integrate | 10 W |
| Subwoofer integrat | Nu |
| Sistem audio | 2 |
| Tehnologii audio | Equalizer Ultra Surround Dolby Processing |
| Tuner digital integrat | DVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
| Rata de refresh | 60 Hz |
| Tehnologii imagine | DNR MPEG Noise reduction |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Capacitate stocare | 4 GB |
| Tip procesor | ARM cortex |
| Mirroring | iOS Android |
| Caracteristici cheie | Screen Mirroring |
| Aplicatii Video Streaming | YouTube Netflix Amazon Prime |
| Sistem de operare | VIDAA |
| Tehnologie display | LED |
| Claritate imagine | Full HD |
| Culoare | Negru |
| Interfata | 2 x USB 1 x RJ-45 3 x HDMI 1 x Jack 3.5 mm 1 x RF 1 x Composite In CI+ slot 1 x Digital Optical Out |
| Format display | Plat |
| Tip TV | Smart TV |
| Brand | Tesla |
| Diagonala display | 109 cm |
| Compatibilitate VESA | 200 x 200 |
| Dimensiune fara stand | 955 x 88 x 556 mm |
Mai multe detalii »
