| Specificații | |
| Latime | 24 cm |
| Adancime | 7.5 cm |
| Lungime | 32 cm |
| Functii | Suprafata antiaderenta |
| Culoare | Gri |
| Tip maner | Fix |
| Material interior | Marmura |
| Material | Aluminiu |
| Tip | Fara capac |
| Forma | Dreptunghi |
| Numar bucati/set | 1 |
| Continut pachet | 1 x Tigaie |
| Sursa de caldura | Gaz Electric Halogen Vitroceramic |
| Tip tigaie | Grill Dubla |
| Brand | Cooking by Heinner |
| Tip produs | Tigaie |
Prețul pe eMAG »
