| Specificații | |
| Greutate | 900 g |
| Culoare | Negru |
| Continut pachet | 1 x Trepied |
| Material | Aluminiu |
| Numar segmente | 3 |
| Greutate maxima suportata | 3.5 Kg |
| Inaltime maxima | 145 cm |
| Brand | Braun |
| Tip | Trepied |
| Destinat pentru | Camera foto Camera video |
| Montura cap trepied | Surub 1/4 inch |
| Diametrul tub | 20 mm |
| Inaltime minima | 51 cm |
Vezi oferta »
