| Specificații | |
| Greutate | 5.2 Kg |
| Viteza maxima (rpm) | 3300 |
| Distanta intre dinti | 28 mm |
| Lungime lama | 60 cm |
| Putere motor | 500 W |
| Putere | 500 W |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Continut pachet | 1 x Aparatoare Manual de utilizare 1 x Foarfeca tuns gard viu |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip lucrare | Hobby |
| Brand | ROTAKT |
| Tip motor | Electric |
Vezi pe eMAG »
