| Specificații | |
| Altele | PWM 4-Pin |
| Nivel zgomot (dB) | 30.9 dB |
| Dimensiuni | 120 x 120 x 25 mm |
| Greutate | 149 g |
| Aplicabilitate | Ventilator Carcasa |
| Flux de aer (CFM) | 59.6 |
| Turatie | 2100 RPM |
| Brand | Be quiet! |
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Altele | PWM 4-Pin |
| Nivel zgomot (dB) | 30.9 dB |
| Dimensiuni | 120 x 120 x 25 mm |
| Greutate | 149 g |
| Aplicabilitate | Ventilator Carcasa |
| Flux de aer (CFM) | 59.6 |
| Turatie | 2100 RPM |
| Brand | Be quiet! |