| Specificații | |
| Greutate | 232 g |
| Lungime cablu | 120 cm |
| Conectori | USB C |
| Continut pachet | 1 x Casti 1 x Cablu Jack 1 x Cablu USB-C |
| Culoare | Albastru |
| Impedanta iesire | 32 Ω |
| Raspuns in frecventa | 20 - 20000 Hz |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth | Da |
| Brand | JBL |
Prețul pe eMAG »
