| Specificații | |
| Culoare | Albastru |
| Timp incarcare | 2 h |
| Autonomie | 8 h |
| Continut pachet | 1 x Casti 1 x Cablu USB-C 1 x Carcasa incarcare 3 x Pereche dopuri casti |
| Raspuns in frecventa | 20 - 20000 Hz |
| Diametru difuzor | 12 mm |
| Impedanta iesire | 32 Ω |
| True Wireless | Da |
| Bluetooth | Da |
| Brand | JBL |
Vezi pe eMAG »
