| Specificații | |
| Greutate | 52 g |
| Continut pachet | 1 x Casti 1 x Carcasa de incarcare 1 x Cablu USB-C de incarcare 3 x Pereche varfuri auriculare (S,M,L) |
| Culoare | Negru |
| Raza de actiune | 10 m |
| Impedanta iesire | 16 Ω |
| Sensivitate audio | 100 dB |
| Raspuns in frecventa | 20 - 20000 Hz |
| Conectivitate | Bluetooth |
| Functii | Rezistent la apa Rezistent la transpiratie Microfon Izolare zgomot Rezistent la praf |
| Brand | JBL |
| Tip | In ear |
Vezi oferta »
