| Specificații | |
| Greutate | 3 g |
| Lungime cablu | 120 cm |
| Continut pachet | 1 x Casti |
| Culoare | Roz |
| Functii | Microfon |
| Raspuns in frecventa | 8 - 22000 Hz |
| Conectivitate | Jack |
| Tip | In ear |
| Brand | Sony |
Prețul pe eMAG »
| Specificații | |
| Greutate | 3 g |
| Lungime cablu | 120 cm |
| Continut pachet | 1 x Casti |
| Culoare | Roz |
| Functii | Microfon |
| Raspuns in frecventa | 8 - 22000 Hz |
| Conectivitate | Jack |
| Tip | In ear |
| Brand | Sony |