| Specificații | |
| Culoare | Roz |
| Continut pachet | 1x Casti Capete de silicon inlocuibile |
| Sensivitate audio | 96 dB |
| Lungime cablu | 1.2 m |
| Raspuns in frecventa | 20- 20.000 Hz |
| Functii | Microfon |
| Impedanta iesire | 32 Ω |
| Tip | In ear |
| Conectivitate | Jack |
| Brand | SWISSTEN |
Mai multe detalii »
