Părerile cumpărătorilor despre Chiuvetă Pyramis 070184113
Chiuveta Pyramis Bellissima este în general apreciată pentru aspect și ușurință în întreținere. Mulți sunt mulțumiți de curățare ușoară și rezistență la murdărie. Problemele apar în timp (albețe, zgârieturi) și cu bateria (defecte, fisuri). Raport calitate-preț considerat bun.
Utilizatorii au apreciat:
- Aspect impecabil și elegant
- Ușor de curățat și întreținut
- Rezistență decentă la zgârieturi
- Raport calitate-preț excelent
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Se albește în timp
- Calitate slabă a bateriei
- Accesorii lipsă (cleme, capace)
Date generate folosind A.I. având ca sursă părerile utilizatorilor eMag.ro
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Culoare baterie | Negru |
| Finisaj baterie | Mat |
| Tip comanda | Monocomanda |
| Tip pipa | Pivotanta |
| Adancime cuva | 170 mm |
| Dimensiune cuva (mm) | 340 x 360 |
| Latime | 440 mm |
| Lungime | 760 mm |
| Culoare | Negru |
| Caracteristici cheie | Rezistenta |
| Continut pachet | 1 x Chiuveta 1 x Baterie 1 x Valva pop-up 1 x Sifon Cleme pentru fixare in blat |
| Material | Granit |
| Finisaj | Mat |
| Numar cuve | 1 |
| Forma | Dreptunghi |
| Tip | Cu picurator |
| Tip montare | La nivelul blatului |
| Tip aerisire | Cu preaplin |
| Utilizare | Interior |
| Tip produs | Set |
| Brand | Pyramis |
| Material baterie | Alama |
Vezi pe eMAG »
