Părerile cumpărătorilor despre Combină Frigorifică BEKO B5RCNA406LXBW
Combina frigorifică Beko B5RCNA406LXBW are un volum de 355 litri și tehnologii precum No Frost, HarvestFresh și AeroFlow. Este clasificată în clasa energetică C și are finisaj Metal Look. Utilizatorii apreciază silențiozitatea, eficiența răcirii și compartimentul pentru fructe care le păstrează proaspete. Unii menționează că interiorul frigiderului este mai mic decât se așteptau, fiind potrivit pentru o familie de 2 persoane, dar insuficient pentru o familie numeroasă. Produsul este considerat zgomotos de unii utilizatori, scoțând sunete asemănătoare unui șoarece.
Utilizatorii au apreciat:
- Silențios în funcționare (pentru majoritatea utilizatorilor)
- Congelează rapid alimentele
- Compartimentul pentru fructe păstrează alimentele proaspete
- Consum redus de energie pentru volumul său
- Design atractiv cu finisaj Metal Look
- Raport bun calitate-preț
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Interiorul frigiderului este considerat mic
- Unii utilizatori îl consideră zgomotos
- Scoate sunete ciudate asemănătoare unui șoarece
- Mult plastic în construcție
Date generate folosind A.I. având ca sursă părerile utilizatorilor eMag.ro
Prețul pe eMAG »
| Specificații | |
| Inaltime | 203.5 cm |
| Greutate | 76.1 Kg |
| Adancime | 66.3 cm |
| Latime | 59.5 cm |
| Capacitate de inghet / 24h | 6 Kg |
| Compartiment Big Box | 1 |
| Sistem dezghetare congelator | Automat |
| Numar compartimente | 3 |
| Volum net congelator | 106 l |
| Numar ventilatoare | 1 |
| Material rafturi | Sticla securizata |
| Numar rafturi usi | 4 |
| Numar rafturi frigider | 4 |
| Volum net frigider | 249 l |
| Consum zilnic energie | 0.465 kWh |
| Numar compresoare | 1 |
| Consum anual energie | 170 kWh |
| Clasa climatica | SN-T |
| Autonomie fara curent | 11 h |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Sistem racire | No Frost |
| Compartimente speciale | Compartiment legume & fructe Pentru sticle |
| Sistem de racire No Frost | Congelator |
| Deschidere usa | Usi reversibile |
| Culoare | Argintiu |
| Accesorii incluse | Tava pentru gheata |
| Semnalare audio | Usa deschisa |
| Functii | Iluminare LED Functie vacanta Usi reversibile Congelare rapida Ventilator Avertizare luminoasa Humidity Control Control Wi-Fi XXL Bottle holder Ventilare |
| Tehnologie | No Frost EverFresh+ Compresor ProSmart Inverter Display touch control HomeWhiz HarvestFresh AeroFlow BioCycle |
| Volum net total | 355 l |
| Dozator apa | Nu |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa C |
| Nivel zgomot | 35 dB |
| Tip display | Touchscreen |
| Tip incastrare | Standard |
| Brand | BEKO |
Prețul pe eMAG »
