| Specificații | |
| Lungime cablu | 1.5 m |
| Presiune maxima | 3 bar |
| Adancime de absorbtie | 8 m |
| Inaltime de refulare | 40 m |
| Debit maxim | 3200 l/h |
| Capacitate vas expansiune | 20 l |
| Tensiune alimentare | 230 V 240 V |
| Putere | 800 W |
| Material | Inox |
| Utilizare | Rezidential |
| Culoare | Verde |
| Brand | Fieldmann |
Verifică stocul pe eMAG »
