| Specificații | |
| Adancime de absorbtie | 8 m |
| Lungime cablu | 1.2 m |
| Presiune maxima | 3 bar |
| Inaltime de refulare | 44 m |
| Debit maxim | 3500 l/h |
| Capacitate vas expansiune | 25 l |
| Putere | 1000 W |
| Culoare | Verde |
| Brand | Fieldmann |
Prețul pe eMAG »
| Specificații | |
| Adancime de absorbtie | 8 m |
| Lungime cablu | 1.2 m |
| Presiune maxima | 3 bar |
| Inaltime de refulare | 44 m |
| Debit maxim | 3500 l/h |
| Capacitate vas expansiune | 25 l |
| Putere | 1000 W |
| Culoare | Verde |
| Brand | Fieldmann |