| Specificații | |
| Lungime | 399 mm |
| Inaltime | 274 mm |
| Latime | 446 mm |
| Greutate | 16.8 Kg |
| Timp de raspuns printare | 12.5 s |
| Nivel zgomot | 48 dB |
| Greutate hartie | 60-163 g/mp |
| Capacitate memorie | 512 MB |
| Capacitate hartie iesire (coli) | 150 |
| Capacitate hartie intrare (coli) | 250 |
| Viteza de printare color | 30 ppm |
| Rezolutie printare (DPI) | 600 x 600 |
| Viteza de printare monocrom | 30 ppm |
| Tip consumabil | Toner laser |
| Printare fata/verso (Duplex) | Automat |
| Conectivitate | USB Wi-Fi Retea |
| Continut pachet | 1 x Cablu alimentare 1 x Imprimanta |
| Volum recomandat de printare (pagini/luna) | 4000 |
| Culoare | Alb |
| Cablu USB inclus | Nu |
| Format general imprimanta | A4 |
| Functii principale | Printare |
| Utilizare | Home & office |
| Mod printare | Color |
| Tehnologie printare | Laser |
| Tip produs | Imprimanta |
| Brand | Brother |
Verifică stocul pe eMAG »
