Părerile cumpărătorilor despre Imprimantă Multifuncțional Canon 5158C004AA
Canon i-SENSYS MF655CDW este lăudată pentru instalarea ușoară și conectivitatea wireless stabilă. Utilizatorii apreciază calitatea printurilor și viteza rapidă. Este ideală pentru birouri mici, cu duplex la printare. Scanarea este bună, dar nu duplex. Per total, oferă un raport calitate-preț excelent, cu tonere durabile. Este recomandată pentru uz casnic sau profesional.
Utilizatorii au apreciat:
- Instalare ușoară.
- Conectivitate wireless stabilă.
- Calitate bună printuri.
- Viteză rapidă.
- Tonere durabile.
- Meniu intuitiv.
- Funcționează bine pe mobil.
- Silențioasă.
- Raport calitate-preț bun.
- Culori clare.
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Nu duplex la scanare.
- Probleme cu utilitarul toner pe PC.
- DVD drivere necesar.
- Viteză modestă la pornire.
- Sensibilă la hârtie.
Date generate folosind A.I. având ca sursă părerile utilizatorilor eMag.ro
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Line-up | Laser |
| Viteza de copiere color | 21 ppm |
| Parametrii zoom | 25 - 400% |
| Rezolutie copiere (DPI) | 600 x 600 |
| Inaltime | 360 mm |
| Latime | 451 mm |
| Lungime | 460 mm |
| Greutate | 22.6 Kg |
| Format fisier | JPEG TIFF |
| Timp de incalzire | 13 s |
| Capacitate memorie | 1 GB |
| Limbaj printare | UFR II PCL 5c/6 |
| Timp de raspuns printare | 10.5 s |
| Frecventa procesor | 1.6 GHz |
| Interfata | 1 x USB 2.0 1 x Ethernet (10/100/1000 Base-T/TX) Wi-Fi Direct |
| Nivel zgomot | 67 dB |
| Putere consumata | 850 W |
| Capacitate alimentare automata documente (ADF) | 50 |
| Greutate hartie: | 60 - 200 g/mp |
| Numar tavi hartie | 1 |
| Capacitate hartie iesire (coli) | 100 |
| Capacitate hartie intrare (coli) | 251 |
| Functii scanner | 256 niveluri de gri Scanare in Cloud Compatibilitate TWAIN, WIA, ICA Scanare pe unitate USB |
| Rezolutie optica (ADF-DPI) | 600 x 600 |
| Format scanner | A4 |
| Rezolutie scanare (DPI) | 9600 x 9600 |
| Rezolutie printare (DPI) | 1200 x 1200 |
| Viteza de printare color | 21 ppm |
| Viteza de printare monocrom | 0 ppm |
| Tip consumabil | Cartus Toner |
| Dimensiune display | 12.7 cm |
| Cablu USB inclus | Nu |
| Ciclu de lucru maxim (pagini/luna) | 30000 |
| Volum recomandat de printare (pagini/luna) | 2500 |
| Consumabil pachet | Standard |
| Tip display | Touchscreen LCD LED |
| Culoare | Negru Alb |
| Alimentator automat de documente (ADF) | Da |
| Continut pachet | 1 x Cablu alimentare 1 x Multifunctional |
| Functii speciale | Mod economisire toner Copiere fata-verso - 1 fata pe 2 fete (automat) |
| Conectivitate | USB Wi-Fi Retea |
| Aplicatii printare cloud & mobile | Apple AirPrint Mopria Aplicatia Canon PRINT |
| Format general imprimanta | A4 |
| Functii principale | Printare Scanare Copiere |
| Utilizare | Home & office Business |
| Mod printare | Color |
| Tip produs | Imprimanta multifunctionala |
| Tehnologie printare | Laser |
| Brand | Canon |
Verifică stocul pe eMAG »
