| Specificații | |
| Inaltime | 84 mm |
| Greutate | 177 g |
| Lungime | 21.5 mm |
| Latime | 120 mm |
| Interfata | 1 x USB-C (incarcare) |
| Viteza de printare monocrom | 0 ppm |
| Rezolutie printare (DPI) | 313 x 500 |
| Capacitate hartie intrare (coli) | 10 |
| Timp de raspuns printare | 50 s |
| Tip consumabil | Hartie ZINK |
| Culoare | Rose Gold Metallic |
| Format general imprimanta | A8 |
| Continut pachet | 1 x Imprimanta foto |
| Conectivitate | Bluetooth USB |
| Functii principale | Printare |
| Mod printare | Color |
| Utilizare | Home & office |
| Tehnologie printare | Termic |
| Tip produs | Imprimanta foto |
| Brand | Canon |
Verifică stocul pe eMAG »
Produse similare la preț apropiat
617 lei
+ 38%
Multifunctional inkjet color HP ENVY 7221e AIO, Wireless, Duplex, A4, HP Plus, eligibil, Instant Ink
Verifică stocul pe eMAG »
