| Specificații | |
| Inaltime | 891 mm |
| Latime | 687 mm |
| Lungime | 565 mm |
| Greutate | 74.7 Kg |
| Capacitate stocare | 64 GB |
| Limbaj printare | UFRII PCL6 |
| Timp de incalzire | 4 s |
| Sistem de operare compatibil | Mac OS X Windows 10 Server 2012R2 Server 2012 Server 2016 Microsoft Windows Server 2019 Windows 11 |
| Interfata | LAN USB 2.0 |
| Capacitate memorie | 2 GB |
| Frecventa procesor | 1.6 GHz |
| Greutate hartie | 52 - 256 g/mp |
| Capacitate hartie iesire (coli) | 250 |
| Parametrii zoom | 25 - 400% |
| Capacitate hartie intrare (coli) | 1200 |
| Rezolutie copiere (DPI) | 600 x 600 |
| Viteza de copiere color | 7 ppm 10 ppm 13 ppm |
| Viteza de copiere monocrom | 15 ppm 20 ppm 26 ppm |
| Rezolutie scanare (DPI) | 600 x 600 |
| Viteza de printare color | 7 ppm 10 ppm 13 ppm |
| Viteza de printare monocrom | 15 ppm 20 ppm 26 ppm |
| Rezolutie printare (DPI) | 1200 x 1200 |
| Tip display | Touchscreen |
| Dimensiune display | 7 inch |
| Culoare | Alb |
| Mod printare | Monocrom Color |
| Utilizare | Home & office Business |
| Functii principale | Printare Scanare Copiere |
| Format general imprimanta | A3 |
| Printare fata/verso (Duplex) | Automat |
| Alimentator automat de documente (ADF) | Da |
| Conectivitate | USB Retea |
| Continut pachet | 1 x Imprimanta multifunctionala 1 x Set Tonere 1 x Pedestal |
| Tehnologie printare | Laser |
| Tip produs | Imprimanta multifunctionala |
| Brand | Canon |
Prețul pe eMAG »
