Părerile cumpărătorilor despre Imprimantă Multifuncțional Canon CH2315C009AA
Canon PIXMA G3410 este o imprimantă multifuncțională cu conectivitate wireless și sistem CISS, potrivită pentru uz casnic sau birou. Utilizatorii apreciază calitatea imprimărilor și posibilitatea de configurare prin software descărcabil de pe site-ul Canon. Nu oferă imprimare duplex automată, ceea ce poate fi un dezavantaj. Configurarea wireless poate fi complicată, necesitând alocare IP manuală în unele cazuri. Este compactă și eficientă pentru nevoi moderate. În general, oferă un echilibru bun între funcționalități și preț.
Utilizatorii au apreciat:
- Ușor de descărcat drivere și software online.
- Configurare wireless prin cablu USB separat.
- Imprimantă perfectă după configurare inițială.
- Produs ok până în prezent.
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Configurare wireless dificilă și consumatoare de timp.
- Nu tipărește duplex automat.
- Necesită cablu USB separat pentru setup.
Date generate folosind A.I. având ca sursă părerile utilizatorilor eMag.ro
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Latime | 330 mm |
| Inaltime | 163 mm |
| Lungime | 445 mm |
| Greutate | 6.3 Kg |
| Sistem de operare compatibil | Microsoft Windows 8.1 Microsoft Windows 10 Microsoft Windows 7 SP1 |
| Interfata | 1 x USB 1 x Wi-Fi |
| Putere consumata | 11 W |
| Greutate hartie: | 64 - 105 g/mp |
| Numar tavi hartie | 1 |
| Capacitate hartie intrare (coli) | 100 |
| Viteza de copiere color | 3.5 ppm |
| Functii scanner | Color: 48 de biti / 24 de biti |
| Viteza de copiere monocrom | 3.5 ppm |
| Rezolutie scanare (DPI) | 600 x 1200 |
| Viteza de printare color | 5 ipm |
| Rezolutie printare (DPI) | 4800 x 1200 |
| Alimentator automat de documente (ADF) | Nu |
| Dimensiune display | 1.2 inch |
| Aplicatii printare cloud & mobile | Google Cloud Print Mopria SELPHY Pixma Cloud Link |
| Culoare | Negru |
| Tip consumabil | Cartus de cerneala |
| Viteza de printare monocrom | 8.8 ipm |
| Consumabile compatibile | Cartus cerneala Canon GI-490PGBK Cartus cerneala Canon GI-490C Cartus cerneala Canon GI-490M Cartus cerneala Canon GI-490Y |
| Printare fata/verso (Duplex) | Manual |
| Format general imprimanta | A4 |
| Functii principale | Printare Scanare Copiere |
| Utilizare | Home & office |
| Mod printare | Color |
| Tehnologie printare | Inkjet |
| Tip produs | Imprimanta multifunctionala |
| Conectivitate | USB Wi-Fi |
| Brand | Canon |
Vezi oferta »
